Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte dla wszystkich kursantówSzkolenia otwarte dla Klientów są prowadzone w ściśle określonych przez naszą firmę terminach. Plany takich szkoleń zostały opracowane przez naszych specjalistów. Ćwiczenia szkoleniowe mają wymiar praktyczny i są dostosowywane do zmieniających się potrzeb kursantów.

Kontakt z trenerem Uczestnikom szkoleń udostępniamy kontakt z wykładowcą w celu przesłania plików lub nakreślenia zagadnień szkoleniowych, na które chciałby zwrócić szczególną uwagę. Wykładowca na podstawie danych przesłanych przez Kursanta może opracować ćwiczenia specjalnie dostosowane do jego potrzeb.

Trener we wstępnej fazie każdego szkolenia przeprowadza także krótki „wywiad” z kursantami w celu zbadania ich preferencji szkoleniowych, ale także w celu zastosowania takich ćwiczeń praktycznych, które znajdą odzwierciedlenie w ich codziennie wykonywanej pracy.

Materiały szkoleniowe dla kursantówKursanci otrzymują także materiały szkoleniowe w formie skryptów, prezentacji i ćwiczeń. Wszystkie przerabiane na szkoleniu ćwiczenia są także wysyłane drogą e-mailową do osób biorących w nim udział. Ćwiczenia wysyłane do kursantów po szkoleniu zawierają także praktyczne rozwiązania omawianych zagadnień szkoleniowych.

Średnia wielkość grupy szkolenia to 4 do 10 osób. Dzięki tak małej liczebności osób biorących udział w szkoleniu, każdy z kursantów ma zapewnione indywidualne podejście i opiekę wykładowcy.

Terminy szkoleń - kalendarzKursy otwarte odbywają się w godzinach od 8:30 do 15:30 w dni powszednie oraz weekendy. W czasie trwania szkolenia przewidziane są także krótkie 15 minutowe przerwy, podczas których oferujemy naszym kursantom poczęstunek kawowy oraz kanapkowy.

Opieka po szkoleniowa dla kursantów ze szkoleń otwartychPo odbyciu szkolenia, osoby które w nim uczestniczyły, mają zapewnioną opiekę poszkoleniową. Kursanci mogą zwracać się do wykładowcy drogą telefoniczną pod numer: +48 71 79-67-360 lub e-mailową: szkolenia@akkom.net.pl, a także skorzystać z bezpośredniej konsultacji z wykładowcą. Opieka poszkoleniowa trwa do trzech miesięcy po ukończeniu szkolenia.

Aby zapisać się na szkolenie otwarte zapraszamy do działu szkoleń, gdzie mogą Państwo sprawdzić aktualne terminy. Zapraszamy też do kontaktu drogą elektroniczną na e-mail: szkolenia@akkom.net.pl lub telefoniczną na numer +48 71 79-67-360

Test dla uczestników szkoleńUczestnikom szkoleń z excela udostępniamy także test, który diagnozuje poziom wiedzy z obsługi arkusza kalkulacyjnego. Dzięki testowi osoby chcące zapisać się na szkolenie mogą dobrać najbardziej odpowiedni dla nich poziom szkolenia.
Wypełniony test należy przesłać do firmy AkKom, najlepiej drogą e-mailową.
Na podstawie testu sporządzana jest analiza, która wskaże nie tylko na który poziom szkolenia z excela kursant powinien się zapisać, ale także jakie umiejętności obsługi funkcji i narzędzi excela, powinien posiadać chcąc szybko i sprawnie wykonywać pracę na arkuszu kalkulacyjnym.

Mogą Państwo skorzystać także z poniższego formularza kontaktowego, ofertę szkoleń prześlemy na adres e-mail.

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Adres email
Telefon np. 071 123-45-67
Treść wiadomości
• oznacza pola wymagane