O firmie

Akademia Komputerowa AkKom to firma specjalizująca się w dostarczaniu usług szkoleniowych oraz doradczych. Zakres tematyczny szkoleń obejmuje przede wszystkim szkolenia z zakresu analizy danych w arkuszach kalkulacyjnych. Organizujemy szkolenia otwarte, zamknięte oraz dedykowane, dostosowane do potrzeb danego klienta.

Obszar szkoleń obejmuje takie zagadnienia jak:

Oprogramowanie Ms Office:

Oprogramowanie OpenOffice:

Linux – obsługa i administracja

Zarządzanie projektami:

  • Z programem MS Project
  • Zarządzanie projektami w budownictwie
  • Wycena i analiza inwestycji budowlanych

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Kosztorysowanie robót budowlanych

Misją firmy AkKom jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług szkoleniowych. Dlatego wciąż doskonalimy swoją wiedzę i poszerzamy zakres tematyczny oferowanych przez nas szkoleń. Programy szkoleniowe przygotowywane są dla ludzi wymagających, rozumiejących wciąż zachodzące zmiany i konieczność dostosowania się do nich. Dają one możliwość uzyskania aktualnej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych przy wykorzystaniu metod nauczania doskonalonych przez nas w praktyce.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże przedsiębiorstwa oraz instytucje państwowe, zapewniając jednocześnie usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Dysponujemy odpowiednią kadrą szkoleniową oraz zapleczem sprzętowym. Każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje obszerne materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie potwierdzające udział. Ceny szkoleń, zależne od ilości uczestników, formy i zakresu szkolenia, kształtują się na bardzo przystępnym poziomie.

Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie, poparte referencjami jest dostateczną rekomendacją i zechcą Państwo nawiązać z nami współpracę.