Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak zapisać się na szkolenie?

  Aby zapisać się na szkolenie wystarczy przejść do konkretnego szkolenia i wypełnić formularz zgłoszeniowy np. w formie online.

  W dziale szkoleń znajdą Państwo informacje na temat organizowanych przez AkKom kursów i aktualnych terminów szkoleń.

 • Czy wydajecie certyfikaty ukończenia szkolenia?

  Każdy uczestnik biorący udział w szkoleniu zorganizowanym przez Akademię Komputerową AkKom otrzymuje certyfikat ukończenia.

 • Jak liczne są grupy szkoleniowe?

  Szkolenia odbywają się w grupach od 4 do 10 osób. W ten sposób możemy Państwu zapewnić podejście indywidualne. Dzięki małym grupom szkoleniowym każdy uczestnik może liczyć na rozwiązanie najbardziej nurtujących go problemów.

 • Czy mogę liczyć na pomoc z Państwa strony po ukończeniu szklenia?

  Uczestnicy szkoleń zorganizowanych przez firmę Akademia Komputerowa AkKom mogą kontaktować się z wykładowcą po zakończeniu kursu. Prowadzący szkolenie zawsze podaje do siebie numer telefonu oraz adres e-mail. Kontakt z wykładowcą dla uczestników naszych szkoleń jest darmowy.

 • Zapisałem się na szkolenie, ale z przyczyn niezależnych ode mnie nie będę mógł w nim uczestniczyć?

  Nieobecność na szkoleniu można zgłaszać najpóźniej na 3 dni przed terminem rozpoczęcia, telefonicznie bądź drogą internetową na adres e-mail szkolenia@akkom.net.pl. W wypadku gdy uczestnik szkolenia nie powiadomił o swojej nieobecności (lub powiadomił później niż 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia) jest zobowiązany do pełnej płatności za szkolenie lub do wybrania innego dogodnego dla niego terminu szkolenia ogłoszonego na stronie /szkolenia.

  Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem szkoleń.

 • Czy świadczą Państwo usługi doradcze oraz prowadzą konsultacje?

  Firma AkKom świadczy usługi doradcze dla firm i instytucji. Dla osób fizycznych organizujemy konsultacje.

  Aby skorzystać z usług doradczych oraz konsultacji prosimy o kontakt na adres szkolenia@akkom.net.pl, lub pod numerem telefonu: 071 79-67-360. Konsultacje oraz usługi doradcze są indywidualnie dostosowywane do Państwa potrzeb.

 • Czy organizują Państwo szkolenia dedykowane i zamknięte?

  Firma Akademia komputerowa AkKom organizuje szkolenia dedykowane i zamknięte.

  Szkolenia dedykowane są organizowane dla firm i instytucji, które chciałyby skorzystać z konkretnego profilu szkolenia dostosowanego do potrzeb firmy czy danego działu. Plan szkolenia oraz terminy są ustalane indywidualnie.

  Więcej informacji o szkoleniach dedykowanych można uzyskać tutaj.

  Szkolenia zamknięte organizujemy dla większych grup osób i tylko na indywidualne zlecenia firm, organizacji i instytucji państwowych.

  Akademia Komputerowa AkKom dysponuje przenośnym zapleczem szkoleniowym (laptopy), dzięki czemu możemy organizować szkolenia dedykowane i zamknięte w dowolnie wybranej przez Państwa lokalizacji.

 • Czy organizują Państwo szkolenia na miejscu w siedzibie konkretnej firmy?

  Tak, organizujemy szkolenia w siedzibie danej firmy. Dysponujemy przenośnym zapleczem szkoleniowym (laptopy), które możemy ustawić w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu w Polsce i za granicą.